• Admin
  • 21 Tem 2018
  • 777
  • 759
  • Fiyat: 90 TL

GÜNLÜK KİRALIK EV SAMSUN

Cumhuriyet Mah. Atakum/Samsun

Oda Sayısı: 1+0Banyo: 1M²: 70

Günlük kiralık ev Samsun Atakum da Merkezi bir konumda yer almaktadır. 1+0 olan dairelerimiz UYGUN FİYATLI olması sebebi ile rağbet görmektedir. Çift kişilik yatak, LCD TV, Banyo WC, Havlu takımları, Şampuan ve İnternet bağlantısından ibarettir.

Günlük Kiralık ev Samsun/Atakum hizmetini siz değerli misafirlerimize GÜVENİLİR bir binada sunuyoruz. Sevdikleriniz ile birlikte gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz bir günlük kiralık teslim almak için bizi hemen arayın.

Samsun Günlük Kiralık Evler

Konaklama bir bölgedeki en önemli hizmetlerden biridir. Samsun günlük kiralık ev sizlere en güvenilir ve uygun fiyatlı konaklama hizmetini sunmaktadır. Her bütçeye uygun daire ve evler günlük kiralık ev daire internet sitesinde yer almaktadır. İnternet sitesine girerek konaklayacağınız gün sayısı ile birlikte anında fiyat alabilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Daire Hizmetleri

Günlük kiralık daire seçerken kişilerin en çok dikkat ettiği hususlardan biri temizliktir. Bu nedenle işletme temizlik konusuna son derece önem vermektedir. Sık periyotlar ile ayrıntılı temizlik yapılmaktadır. Siz de günlük kiralık ev Samsun konaklama için işletme ile iletişime geçebilirsiniz.

İşletmede kullanılan eşyaların tamamı da odalar ile birlikte belirli sürelerde dezenfekte edilmektedir. Kullanılan çarşaf ve havlular da her kullanımda yıkanmaktadır. Gönül rahatlığı ile günlük kiralık ev Samsun işletmesini tercih edebilirsiniz.

Kahvaltı Hizmetleri

Kahvaltı hizmeti konaklamanın ardından büyük önem taşıyan bir diğer hizmettir. Samsun günlük kiralık daire ev hizmetine dahil olarak kahvaltı hizmeti de bulunmaktadır. Birçok çeşitten oluşan kahvaltılarda tamamen taze ürünler kullanılmaktadır. Tüm ücretlendirmelere ulaşmak için günlük kiralık ev Samsun işletmesinin sitesine göz atabilirsiniz.

Güvenlik ve Ek Hizmetler

Günümüzde konaklama işletmelerinde en sık aranan özelliklerden biri de wifi özelliğidir. Bu nedenle günlük kiralık ev Samsun işletmesinde her daire ve odada wifi hizmeti bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ek hizmet kapsamında dileyen müşterilere çamaşır yıkama hizmeti de verilmektedir.

Park sorunu her bölgede büyük bir problem oluşturmaktadır. İşletme bu konuda da en iyi hizmeti verebilmek adına otopark bölgeleri bulundurmaktadır. Siz de hemen günlük kiralık ev Samsun işletmesi ile iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Konaklamalarda dairelerin bulunduğu bölge çok önemlidir. İşletmenin tüm daireleri ve evleri Samsun merkezi konumunda bulunmaktadır. Bu nedenle tüm turistik ve özel ihtiyaçlar için uygun bir noktadadır.

Hemen işletme adresine tıklayabilir ve konaklama sürenize göre ücret bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca diğer tüm hizmetler hakkında da bilgilendirmeleri okuyabilirsiniz. Sizler için tüm olanaklar bir araya toplanarak en iyi hizmet sunulmaktadır. Samsun ev ve daireler hakkında bilgi almak için yetkililer ile de iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın